Teenused

Seeriapilet

EA_Seeriapilet_ESTuus
Seeriapilet on uus toode, mis muudab tavalist lendude broneerimise protsessi ning annab kliendile suurema vabaduse valida just endale meelepärane toode ja seda märkimisväärselt madala hinna eest. Estonian Air koostöös Optiontowniga pakub seeriapiletit oma klientidele.

OSTA Seeriapilet

Seeriapilet – väiksemad reisikulud, suurem mugavus!

Kokkuhoid kuni 50%: Säästate kuni 50% võrreldes kuludega, kui ostaksite samad piletid ükshaaval.
Mugav broneerimine: Saate lende lihtsalt broneerida ja ei pea muretsema tõusvate hindade pärast.
Maksate üks kord, lendate mitu korda: Maksate üks kord, aga lendate mitu korda midagi juurde maksmata!
Palju sihtkohti: Üht seeriapiletit kasutades saate lennata mitmesse sihtkohta.
Teistega jagamine: Seeriapiletit saate jagada oma pere, sõprade ja töökaaslastega.
Personaalne seeriapilet: Seeriapileti saate kohandada täielikult oma vajadustele vastavaks.

Seeriapilet – piiranguteta lendamine

Olete kunagi mõelnud, kuidas saada täpselt neid teenuseid, mida lendu broneerides soovite? Seeriapiletiga on see võimalik. Seeriapileti ostmine ja kasutamine on sama lihtne ja tavapärane kui bussi- või rongipileti kasutamine. Ainus suurem erinevus seisneb selles, et see on mõeldud ja loodud lennupiletite tarbeks.
 • Kas ma säästan seeriapiletit ostes? Jah, võite säästa kuni 50% piletihinnast.
 • Kas pean kulutama lisaaega lennu otsimiseks ja broneerimiseks? Üldsegi mitte. Vastupidi, võidate aega, sest seeriapilet pakub just teie valikutele vastavaid lende.
 • Millises ulatuses saan seeriapiletit muuta? Saate valida soovitud sihtpunkti(d), kuupäeva, aja, lendude arvu ja kasutajate arvu.
 • Kas saan seeriapiletit ka sõprade, pere või töökaaslastega jagada? Seeriapiletit saate jagada kõigiga, kes on teie seeripileti kasutajate nimekirjas.

Tahate osta seeriapiletit, aga ei tea kuidas? Lubage end juhendada. Seeriapileti saate osta kolme lihtsa sammuga.

 1. Sisenege seeriapileti lehele ja klõpsake ’Osta seeriapilet’ nupul.
 2. Täitke nõutud väljad ja valige teile sobivad parameetrid.
 3. Kohandage, vaadake üle ning klõpsake ‘Osta’. Mõne hetke jooksul olete seeriapileti omanik ja saate lende valima hakata.

Personaalne seeriapilet

Seeriapiletit saate kohandada nii, et see vastaks täpselt teie vajadustele
Reisitsoon : Reisitsoon määratleb liinid ja sihtkohad, kust/kuhu saate seeriapiletiga lennata. Lennata saate kõikidel Estonian Airi lendudel teie valitud sihtkohtadesse.
Lendude arv : Lendude koguarv, mida on võimalik seeriapiletiga broneerida. Üks reisija vajab ühte lennukrediiti ühe lennu lendamiseks määratud reisitsoonis.
Reisiperiood : Seeriapiletit saate kasutada määratud reisiperioodil toimuvate lendude broneerimiseks.
Teenindusklass : Teenindusklass (Eco, Flex või Business), kuhu saab seeriapiletiga lendu broneerida.
Ettebroneerimine : Ajavahemik enne lendu (päevades või tundides), mille jooksul saate lendu broneerida.
Reisimise paindlikkus : Reisimise paindlikkus tähendab perioodi, mille jooksul saate lennata mis tahes lennul, mis väljub määratud ajavahemikus. Kes ei saa võimaldada paindlikku ajakava, need võivad valida ”Kindla lennu valiku” konkreetse lennu, kuupäeva ja aja valimiseks.
Kasutajad : Valitud reisijad, kes saavad seeriapiletit kasutades lende broneerida ja lennata.

Miks valida seeriapilet?

 • Hea hinna eest rohkem väärtust! Säästate kuni 50% reisikuludelt võrreldes üksikute piletite ostuga. Seeriapiletiga saate vähem makstes rohkem reisida.
 • Palju sihtkohti. Üks pilet! Lennake kõikidesse soovitud sihtkohtadesse. Valige vaid reisitsoon, mis katab kõik teie soovitud sihtkohad.
 • Personaalne seeriapilet! Seeriapileti saab personaalseks muuta kohandades seda vastavalt oma vajadustele. Igaüks saab seeriapileti selle parameetrite abil enda jaoks sobivaks muuta valides vajaliku reisitsooni, teenindusklassi, lendude arvu, ettebroneerimisaja jne.
 • Teistega jagamine! Seeriapiletit saab teistega (pere, sõbrad, töökaaslased) jagada. Lihtsalt lisage nad seeriapileti kasutajate nimekirja.
 • Püsiklient! Püsikliendi jaoks tõstab seeriapileti väärtust piletite broneerimise lihtsus ja mugavus. Teie reisikulud alanevad, aga reisimine muutub mugavamaks. Ostke üks seeriapilet kõigi oma reisivajaduste katmiseks.
 • Piiramatud võimalused! Saate valida kümnete tuhandete seeriapiletite hulgast. Valik sõltub teie eelistustest ja nõudmistest. Valige seeriapilet, mis kõige paremini vastab teie vajadustele.

Seeriapileti klienditeenindus

UK +44 203 371 7854
France +33 172 774 354
Spain +34 518 888 004
Email: customercare@optiontown.com

osta seeriapilet


https://www.iVisa.com